Пуснаха допълнителни билети от 20 лв. за концерта на Миле Китич


Пуснаха допълнителни билети от 20 лв. за концерта на Миле Китич

5885

Допълнителни билети за седящи от 20 лева пуснаха организаторите на концерта, който Миле Китич ще изнесе в столичната зала "Арена Армеец" от 20.00 ч. този четвъртък, 20 октомври.

Очаква се събитието да продължи над над 3 часа. Сръбската звезда пристига с личния си оркестър, с който ще изпее своите най-големи хитове. Гостът обещава още няколко изненади, които обаче се пазят в тайна.

На сцената ще се качи и съпругата на Миле - Марта Савич, за да изпее някои от хитове си. Очаква се още няколко изпълнители да поздравят присъстващите на концерта.

Китич е предявил специално изискване към сцената. Озвучаването също ще е на ниво, за да може публиката да се наслади качествено на всички хитове на звездата, уверяват организаторите и подчертават, че интересът към събитието е голям. Концертът ще бъде посетен от фенове от Босна и Херцеговина, Сърбия, Румъния и България.

Цели автобуси тръгват от Северозападна България, както и от Белград.

Още от Поп фолк


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички