Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София
Най-личният спектакъл на Николина Чакърдъкова
The Sons Of Buena Vista в София. Взрив от салса и сон кубано в клуб Joy Station
Марко Дзомба солист в концерт за саксофон от Джон Уилямс преди рождения му ден на 8 февруари
ЧРД на H.M.S.U., става на 27. Черпи с дръм-ен-бейс и джънгъл от Goldie и KiNK
Последна информация за концерта на K-pop звездите XLOV
Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…

Кали се облече в булчинска рокля


Кали се облече в булчинска рокля

4439

За пръв път Кали облече прекрасна булчинска рокля. Поводът затова обаче не е предстояща сватба на гласовитата изпълнителка, а сюжетът на новия й видеоклип “С него съм”.

По увлекателен и забавен начин лентата пресъздава съвременната версия на приказката за Пепеляшка. Модерната интерпретация на историята за бедното момиче се разказва под вещата режисура на Васил Стефанов, който бе награден от БНТ за най-добър режисьор на 2004 г.

С него Кали работи за първи път, но е категорична: “Никога снимки на мой клип не са протичали толкова организирано и стройно. Въпреки че снимахме два дни по 12 часа на ден, всичко беше всеки миг под контрол и целият екип на Васил Стефанов се справи блестящо със задачите си!”

Кали без проблем се превъплъщава във всички роли: на бедното и отрудено момиченце, на прекрасната девойка, която се превръща след полунощ, както и на разказвач на историята. В нейни екранни сестри, мащеха и принц се превъплъщават талантливи студенти от НАТФИЗ.

Допълнителна екзотика внася и духовият оркестър, а за пръв път в проект на Кали взема участие и синът й Жорко. Първият ден снимките протекоха в кв. Димитър Миленков в столицата, като действията се развиват в къща, собственост на съученик на певицата с име на богиня.

“Предизвикахме истински фурор в квартала. Отвсякъде идваха хора, за да наблюдават снимачния процес. И Минко, извинявай, че ти потъпкахме райграса”, смее се изпълнителката на “Ара мюзик”.

Вторият ден действието се развива в стилната обстановка на Военния клуб.

Песента “С него съм” е по музика и аранжиментг на Георги Куртев и Ясен Козев, а текстът е дело на Добромир Банев. Почитателите на страстните ритми могат да я намерят в компилацията “Summer Fresh Hits”.

Още от Поп фолк


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички