Euphrosyne за първи път в София, ще ударят с невероятните Zima и мрачните End Of Dawn
Breaking Benjamin за пръв път в България - със специални гости Palaye Royale
Putrid Pile: ударна доза брутален щатски дет метъл на живо в София
Ali пак на сцена, но с ново звучене и премиера на неиздавани песни
Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство

Румяна Попова получи блокче и боички за рождения си ден


Румяна Попова получи блокче и боички за рождения си ден

6231

Фолклорната изпълнителка Румяна Попова празнува днес рожден ден.

Преди седмица по време на участието си в предаването „Нарисувай се…” по "Фен ТВ" изпълнителката открила вдъхновяващо хоби – да рисува. Ето защо още рано сутринта днес съпругът й Александър я изненадал с интересен подарък – блокче и боички, вдъхновен от новата страст на своята половинка.

Самата Румяна Попова признава, че е рисувала като малка, но не е хващала четката от години. „Честно казано, мислех, че съм забравила как се прави и бях много притеснена за снимките на „Нарисувай се…”, защото изобщо нямах идея какво да изобразя на белия лист. Но след като застанах пред статива, нещата сякаш станаха от самосебе си и се получи чудесна пролетна картина”, каза македонският славей.

Певицата на "Диапазон Рекърдс" признава, че по време на снимките установила, че рисуването й носи страхотно удовлетворение и успокоение. Още тогава се зарекла, че ще си купи пособия за рисуване, но така и не й останало време да го направи.
 
Но в днешния празничен за нея ден, още рано сутринта съпругът й Александър Попов, който е и неин музикален продуцент, я изненадал със скицник и акварели.

„Още докато гледах предаването, ми хрумна идеята да й направя такъв подарък. Женени сме от толкова години, а никога не съм подозирал, че има талант да рисува. Но като видях какво удоволствие й доставя, нямах никакви колебания с какво да я зарадвам за нейния рожден ден”, сподели с усмивка той.

 

Още от Поп фолк


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички