Всички изпълнители в тазгодишното турне "Планета Дерби Плюс" пеят на плейбек.
Единствената, която се различава от масовката, е Преслава, заключава "Уикенд".
Поп фолк певицата държи на репутацията си и не си позволява да се изложи.
"Дори да кривна някой тон, предпочитам така, отколкото да лъжа публиката", аргументира се тя пред вестника.
Доскоро на турнетата пеенето на живо бе задължително. Единствено Малина не спазваше изискването, но пък компенсираше с луди танци.
Тази година обаче буфосинхрониадата е норма, може би защото повечето изпълнители просто нямат глас, пише изданието.
Освен единствената пееща абсолютно на живо, Преслава е и най-аплодираната. Ръкоплясканията, когато се появи на сцената, не секват с минути, а аудиторията не мирясва, докато не получи желания бис.
След нея по успех се нареждат Галена, Камелия и Анелия. Кефят се и на Константин, но не и на Борис Дали, който предизвиква усмивки. Публиката реагира най-хладно на Есил Дюран.
Откровени дюдюкания обаче се чуват, когато изскочи Андреа. Тя дори е била освиркана във Видин, където стартира концертната обиколка. По-сдържано се приемат още Райна, Димана и новата фаворитка във фирмата - Джена.
Изненадващо, въпреки скованото си поведение на сцената, Елена Паришева се посреща с успех от зрителите.
Че Преслава ще е гвоздей на концертите в рамките на лятното турне "Планета Дебри Плюс", се очакваше още преди самото му начало. Най-малкото, защото тя бе обещала да представи в края на всеки концерт песни от последния си албум - "Не съм ангел".
Публиката се тълпи пред касите за билети най-вероятно заради ниската цена на шоуто: входът за единайсет звезди на поп фолка е само 6 лв.
Само Преслава пее на живо в турнето на Пайнер
6870

Коментари