Дидо от D2 се запаси с няколко кила ябълки тези дни.Фронтменът на рокаджиите, който се изявява с Богдана Митова в Bailando, отиде да си набере плодове на село, за да има какво да си хрупа през зимата.Той бил научил от приятели, че ябълките действали добре на гърлото, писа "Шоу". Още от Поп Дванадесето издание на фестивала "Jazz под звездите на Деветашкото плато" Trigaida представят съвременния звук на българския фолклор в Пловдив: Music Of The Ages Напусна ни Людмил Стоилов-Льоди, последният от оригиналния състав на Бараби Блус бенд