Създателите на интернет платформатата Stageit, в която до момента са се изявявали имена като Korn и Jason Mraz (Джейсън Мраз), поканиха Рут Колева за самостоятелен концерт на 30 септември.
Това ще е първата изява на български изпълнител в американския сайт.
Концепцията на Stageit е изключително гъвкава и предлага на феновете възможност да видят ексклузивни концерти на любими музиканти, за които билетите са малко и струват толкова, колкото зрителите са готови да платят.
Билетите за тези концерти са ограничен брой, за да превърнат преживяването в нещо наистина специално. Така за предстоящия лайв на Рут има само 80 билета или виртуални места, които са достъпни за хората от цял свят и единствено 80 души ще бъдат свидетели на задушевния акустичен концерт, който Рут ще изнесе от дома си в Амстердам.
По време на изпълненията ѝ с обща продължителност от 30 минути, зрителите в мрежата ще имат възможност да я помолят за личен поздрав или определена нейна песен в специалния чат, който ще бъде отворен през цялото време.
Концертът започва точно в полунощ българско време. Екипът на Stageit е включил събитието като акцент в програмата си за този месец. Първите билети вече са купени от меломани извън България.
Ето как феновете могат да се сдобият с билет:
http://www.stageit.com/ruth_koleva/exclusive_acoustic_concert_the_future_sweet_sessions/13511
Още за Рут - на:
http://ruth.bg/
https://www.facebook.com/music.ruth