Говорим, разбира се, за електронна музика, но с едно малко уточнение – не каква да е, а с абсолютно безкомпромисно и стриктно актуално звучене. Казано по-ясно – ако искаш да си в час, ела при нас. Ние ще продължим да представяме дебюти на известни и доказани диджеи и продуценти от цял свят, обясниха организаторите, канейки на парти в столичния клуб Culture Beat от 22.00 ч. довечера.
Билети за вход - по 10 лв.
Ще се изявят представителите на агенцията: Algorithm, Anton Pau, Jean Deneuve, Lepton, Nick Marr и Victor’s Mob, които ще поставят началото на годината за партитата в Culture Beat. Този път решението на NoHeadsBooking е зад пулта да застанат Lepton, Algorithm и Nick Marr. От пръв поглед се забелязва съчетанието на солиден опит и млада кръв, която гори изцяло за музиката. Lepton и Algorithm са редовно присъствие на нашите партита, новото име за нас е Nick Marr, поясняват от агенцията.
Nick Marr (Николай Мартинов) е роден в София през 1989. Страстта му към електронната музика започва още в ранно детство. Винаги привличан от музиката, в преследване на мечтата си да стане диджей, той завладява пулта първо вкъщи на 16-годишна възраст. Не след дълго вече пуска в малки клубове в София. През последните години започва да навестява и големите популярни клубове в България като Cacao Beach и "Ялта". Неговият звук е дълбок и мощен с изявени бас линии. Стилът му е синтез между тек хаус и прогресив хаус.
Все още няма издадени собствени парчета, но ние сме уверени, че скоро и това ще бъде факт, не крият от NoHeadsBooking.
Събитието се реализира с подкрепата на Grant’s.