Словенците Snogg отново ще ударят в София.Българската банда Ouroboros, идваща от тъмнината на подземията, ще подкрепи гостите в столичния клуб "Адамс".Концертът, на който словенците ще представят новото си издание – EP-то "Qivitoq", е от 21.00 ч. на 8 декември, четвъртък. Вход: 7 лева. Още от Рок В очакване на Джулай Морнинг с Плешивото куче Цар Плъх представят "Дежа вю" – песен за загубата и страха от забрава, ще я свирят в "Майунарника" Почина Клайв Дейвис, откривател и продуцент на едни от най-значимите таланти в световната музика