Дарк Транкуилити (Dark Tranquillity) останаха без басист.След почти десет години с групата, Микаел Никласон е напуснал "по лични причини".Докато намери негов постоянен заместник, групата ще продължи настоящето си турне със сесиен музикант. Още от Рок Цар Плъх представят "Дежа вю" – песен за загубата и страха от забрава, ще я свирят в "Майунарника" Почина Клайв Дейвис, откривател и продуцент на едни от най-значимите таланти в световната музика Напусна ни Людмил Стоилов-Льоди, последният от оригиналния състав на Бараби Блус бенд