Downslot (на снимката) продължават поредицата от концерти в София и страната след успешното си представяне в Jack Daniel's Battle Of The Bands 2011.Бандата, която бе класирана на трето място в конкурса, ще удари в столичния рок-бар "Фенс" от 20.00 ч. днес.В шоуто ще участват още Ърбън Грей (Urban Grey) и O.H.Вход 6 лв.Downslot работят усилено върху своя дебютен албум. Още от Рок В очакване на Джулай Морнинг с Плешивото куче Цар Плъх представят "Дежа вю" – песен за загубата и страха от забрава, ще я свирят в "Майунарника" Почина Клайв Дейвис, откривател и продуцент на едни от най-значимите таланти в световната музика