Поредната сесия на отворената рок сцена „Градът и аз ” ще се състои на 11 октомври."Избрали сме емблематични за новата генерация банди", каза организаторът Ивайло Крайчовски.Дестройър, Търнокоп, Елинор и хедлайнърите Тарантино свирят в Културен дом "Средец", София, от 16 часа.Събитието е организирано от ФБР и Столична община. Още от Рок Цар Плъх представят "Дежа вю" – песен за загубата и страха от забрава, ще я свирят в "Майунарника" Почина Клайв Дейвис, откривател и продуцент на едни от най-значимите таланти в световната музика Напусна ни Людмил Стоилов-Льоди, последният от оригиналния състав на Бараби Блус бенд