Георги Христов отбелязва Деня на музиката с кавър


Георги Христов отбелязва Деня на музиката с кавър

7141

Георги Христов отбелязва Деня на музиката с кавър на народна песен.

Не е случаен фактът, че появата на новия албум на Георги Христов "Camino" съвпада с празника, който е днес – 1 октомври.

В него присъства и интерпретацията на едноименната мексиканска народна песен и нейния инструментал. Аранжиментът й е на Димитър Гетов.

Днес, 1 октомври, "Camino" влиза в плейлистите на радиостанциите в страната, а видеоклипът към песента, дело на студио "Бленд”, тръгва в телевизионния ефир.

За първи път Георги Христов ще представи пред публика своята версия на "Camino" на големия си концерт в зала 1 на НДК на 10 октомври.

На предстоящото шоу Христов ще подари на своите почитатели и кавър на саундтрака към един от златните български филми „Козият рог”.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички