Знаменитият "Бургас Блус фест" на нов глас с "Песен за Пламен Ставрев"
Faithless с ново лайв шоу в София
Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив

Изкуството на песента - акустично


Изкуството на песента - акустично

5300

Кирил Калев - вокал, китара, автор и модератор (на снимката вляво), събира ценителите на музиката и поезията в столичния "Сити Марк" арт център от 19.30 ч. на 21 юни.

Специални гости на спектакъла са Михаил и Кристина Белчеви. Участват: Мишо Шишков (пиано, вокал), Лина Шишкова (вокал) и Боди Боздуганова (бас).

Изкуството на песента - акустично е музикален формат, който включва песни на Кирил Калев от неговите три авторски албума и богата ретроспектива от песенното творчество на български и световни музиканти и поети като Радой Ралин, Валери Петров и Недялко Йорданов. Ще прозвучат творби на големи автори на песни като Джон Ленън, Жак Брел, Боб Дилън.

Специалните гости са любими изпълнители и автори от българската музикална сцена. Техните изпълнения предизвикват интереса на публиката със своето специално акустично и поетично звучене. Авторът на спектакъла ги представя в интересна и любопитна документална среда.  

Уникален акустичен портрет на първия специален гост - Михаил Белчев, допълва по интересен и специфичен начин новия музикален формат. Водещи имена от българската музикална сцена са поканени да гостуват в следващите издания на Изкуството на песента - акустично.

Билети на касата в "Сити Марк" арт център (бул. "Янко Сакъзов" 30).

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички