Знаменитият "Бургас Блус фест" на нов глас с "Песен за Пламен Ставрев"
Faithless с ново лайв шоу в София
Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив

Mentally Defiled вместо Atlantic на концерта за Мирослав Станков


Mentally Defiled вместо Atlantic на концерта за Мирослав Станков

5207

Atlantic - доайените на българския хеви/пауър метал, са възпрепятствани да участват в благотворителния концерт за Мирослав Станков в столичния рок-бар "Фенс" от 19.00 ч. на 24 февруари, бандата Slave Pit също е аут от афиша, но на тяхно място от Монтана идват пънкарите Mentally Defiled.

Както MySound.bg вече огласи, българските групи се обединяват, за да помогнат на Мирослав, който води борба с тежко заболяване и се нуждае от скъпоструващи медикаменти.

Афишът:

Mystica (Progressive Metal)
Distorted Reality (Death Metal)
Serpent’s Eye (Metal)
Mentally Defiled (Punk/Thrash)

Вход: 5 лева.  Ще бъде поставена и кутия за дарения – всеки дарил ще може да вземе промо диск с "Reality Оf Madness" – миниалбума на Distorted Reality, която група ще закрие вечерта.

Събитието във Фейсбук:

https://www.facebook.com/events/141083956685266/

Мирослав Кръстев Станков е на 46 години от Велико Търново. За съжаление е потвърдена диагноза Лимфом на Ходжкин от СБАЛ по хематологични заболявания в София. След направената на 4 септември трепанобиопсия на 21 септември е приет в УМБАЛ "Г. Странски", Плевен, за химиотерапия.

След продължителен престой и лечение са му назначени 8 курса на терапия с лекарства ЕТОПОЗИД, ПРОКАРБАЗИН И БЛЕОМИЦИН. Близките на Миро са закупили тези лекарства за 5 курса, но нямат финасова възможност за останалите три, които са на стойност около 2 200 лева.

Състоянието на Мирослав е много тежко. Той е в болницата в Плевен за поредния курс на химиотерапия, за това е приложена банковата сметка на неговия брат Георги Милчев Георгиев.

тел. за връзка: 0892 20 71 04
Георги Милчев Георгиев

Лекарствата не се поемат от НЗОК и се налага да се купуват от чужбина.

Сумата не е голяма, но е непосилна за семейството за Мирослав, припомнят неговите приятели

Банкова сметка в лева:
IBAN: BG87RZBB91551000859153
BIC: RZBBBGSF
"Райфайзен Банк"

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички