The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint
Moby на PhillGood: "Techno Is Dead"? Не и тази вечер!

Силикон № 1 в поп-фолка се застрахова срещу юмручното право


Силикон № 1 в поп-фолка се застрахова срещу юмручното право

5871

След като застрахова 900-кубиковия си (2 Х 450) силиконов бюст за 100 хиляди евро, Габриела отново първа се застрахова срещу агресивни нападения, като сумата е още по-голяма – 200 хиляди евро.

Взела мерки за сигурността си, екзотичната поп-фолк изпълнителка се завръща на сцената с хит, сътворен от цял екип хитмейкъри – композиторите Цветан Спасов и Георги Куртев, и текстописеца Росен Димитров. Засега певицата обаче пази в тайна името на песента. То ще е повече от скандално, поясниха от екипа й.

Гласовитата брюнетка, която преди около година се раздели с "Ара Мюзик", вече има нови мениджъри – zastrahovam.com. Застрахователите, които бдят за съхранението на пищните й форми и за нейното спокойствие, успешно поеха и организирането на музикалните й ангажименти от началото на лятото. За медийните си изяви Габриела се довери PR-агенция "ВИП Комюникейшън".

Красавицата е родена в Петрич на 25 ноември. След като завършва гимназия с профил „Биология и химия”, тя се дипломира в УНСС като магистър „Финанси” и е една от малкото поп-фолк певици с висше образование сега.

Наследила е музикалния си талант от баба си, а другата й дарба, на която се радва нейният любим мъж, е да създава истински произведения на кулинарното изкуство.

Преди да се качи на голямата сцена Габриела е работила 7 години в заведения в България и чужбина.

 

Още от Поп фолк


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички