Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena
Max Cavalera със специално видеообръщение преди концерта в София, нашите This Burning Day ще открият за гостите
Bad Religion опитват българско кисело мляко на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026
Phantom и Poison The Preacher: латиноамериканска кросоувър и спийд/траш метъл инвазия в София
Родната супергрупа Midnight Breed ще подгрее за американските пауър-прог легенди Crimson Glory
Linkin Park:  Най-трудното е да започнеш отначало
Електронният артист Eyal Talmor на живо във Варна
Elder на живо в София: космическо пътешествие през звука
Лято в движение за Ali: Нови песни и енергия в юлска серия от концерти
Breaking Benjamin: 25 години чакане стигат, България!

Винтидж пикникът на Smugglers Swing Club се завръща тази събота


Винтидж пикникът на Smugglers Swing Club се завръща тази събота

4720

След успешния старт на поредицата винтидж пикници през изминалата година, The Smugglеrs Соllеctivе имат удоволствието отново да поканят столичани и техните гости на станалия традиционен празник в сърцето на един от най-красивите софийски паркове.

Първото събитие от лятната поредица на Smugglers Swing Club ще се състои на 24 май. В емблематичната лятна градина на Once Upon A Time ... Biblioteka, Smugglers Swing Club: Vintage Garden Party ще пренесе присъстващите в Златната ера на джаза и суинга, в епохата на Сухия режим или в зората на рок-ен-рола за един следобед, изпълнен с много музика, танци, прохладни коктейли и винтидж настроение.

Сред поляните и вековните дървета на реставрираната градина зад Националната библиотека, посетителите на винтидж пикника ще се върнат няколко десетилетия назад с най-доброто от суинг, джаз, рок-ен-рол, рокабили и дуу-уоп музиката от 20-те години до наши дни, селектирана от диджеите от The Smugglers Collective.

Освен страхотна музика и емоции, градинското парти ще предложи на посетителите си и:

- Винтидж будоар, където дамите ще могат да се преобразят като звезди от Златната ера на Холивуд с ефектна ретро прическа и грим.
- Базар с множество щандове с ретро аксесоари, бижута и дрехи на различни столични бутици и винтидж марки.
- Разхлаждащи напитки и коктейли.
- Голям щанд с вкусните къпкейкове на Take A Cake
- Гостите на винтидж пикника ще имат възмосност да поспортуват с федербал, волейбол, скачане на въже, фризби, тенис на маса и други
- Всички желаещи ще могат да се впуснат във вихъра на танца и да научат основни стъпки по време на тематичния 50’s Rockabilly Jive уъркшоп, организиран от инструкторите на Lindyhop.bg.

За повече подробности, пълен списък на щандовете на базара, както и музикално и модно вдъхновение следете събитието във Facebook: https://www.facebook.com/events/308707112612367/

Входът за Smugglers Swing Club на 24 май е свободен. Събитието, чийто начален час е 15.00, е достъпно за домашни любимци при условие, че животното е дружелюбно и добре възпитано. Забранено е внасянето на напитки в рамките на градината!

Събитието се осъществява с разхлаждащата подкрепа на Somersby.

"Once Upon A Time ... Biblioteka" се намира на гърба на Национална библиотека "Св. Св. Кирил и Методий".

Smugglers Swing Club Facebook page:

https://www.facebook.com/SmugglersSwingClub

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички