The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint
Moby на PhillGood: "Techno Is Dead"? Не и тази вечер!

Кой спечели покана за концерта на Борис Ковач и Давид Йенгибарян


Кой спечели покана за концерта на Борис Ковач и Давид Йенгибарян

4918

Поредното издание на "Спечели с MySound.bg" завърши.

Втори шанс да спечелите безплатни пропуски за съвместния концерт на Борис Ковач и Давид Йенгибарян бе предоставен ексклузивно от организаторите на събитието - "Аларма Пънк Джаз".

Двамата оригинали обещават незабравима Eastern-Tango-Jazz вечер в Sofia Live Club на 27 януари.

Късметлиите са Михаил Димиев и Весела Самунджи.

Техните имена бяха изтеглени сред всички, дали правилен и навременен отговор на въпроса:

Съвместно с кой световноизвестен уърлд джаз тромпетист Йенгибарян записва албума си "Pandoukht" (2003)?

Вярното е: Франк Лондон.

Честито на спечелилите, а на всички останали Давид Йенгибарян (David Yengibarjan) и "Аларма Пънк Джаз" подаряват три песни за съвсем свободен и легален даунлоуд, които могат да бъдат изтеглени от:
 
http://www.davidyengibarjan.hu/zene.html

Имената на щастливците ще бъдат обявени днес, навръх празника на БНР, едновременно в MySound.bg и в "Аларма" по програма "Христо Ботев" от 21.30 ч.

"Аз не свиря на акордеон, а използвам акордеона, за да свиря музика. А ако се престорим, че сега ме питате каква музика обичам, ще отговоря: вкусната музика. Тя може да е много сладка, но не и сладникава, много тъжна, но не и песимистична... Може да има различни вкусове, но най-важното за мен е винаги да има свой силен и въздействащ вкус", коментира Давид Йенгибарян пред организаторите.

Концертът, който ще се предава пряко по БНР на 92.9 FM и на честотите на програма "Христо Ботев" в цялата страна от 21. 00 ч. на 27 януари, се посвещава на 77-годишнината на БНР.

Билети - в мрежите на Eventim и Ticketplus, както и на място в "Дюкян Меломан" и Sofia Live Club на цена от 25 лв. /30 лв.

 

Още - на:

www.sofialiveclub.com
www.facebook.com/alarmapunkjazzfest
www.bnr.bg
www.meloman-bg.com
www.eventim.bg
www.ticketplus.bg

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички