Холандски диджеи завъртат на партито Sunday


Холандски диджеи завъртат на партито Sunday

5540

Диджеите на един от най-популярните парти лейбъли в Амстердам - Carnivale, ще гостуват за пръв път в България днес.

Rik Woldring, Jop и Ben Komor ще се изявят зад пулта като част от неделното следобедно парти Sunday.

Събитието е в столичния клуб Culture Beat от 18 часа.

Освен тези гости, в него ще вземе участие още един холандец – резидентът на Sunday -Tony Boogs, към който ще се присъединят Любо Урсини (Liubo Ursiny) и Nick Nikolov (aka Surrealism). Именно последните трима са в основата на концепцията събитието, което набра изключителна скорост и все по-често изненадва своите най-верни последователи с нестандартните си идеи през последните месеци. За по-малко от година, партито успя да наложи нова линия на клубната сцена в България и да привлече на своя страна феновете на електронната музика, търсещи алтернативни начини за забавление.

Carnivale е сред най-бързоразвиващите се лейбъли на холандската клубна сцена, а причината за това са именно артистите, които ще пускат у нас, поясниха организаторите.

Имената на гостите са в афишите на големи фестивали за електронна музика като Amsterdam Dance Event (ADE), Dance Valley и Awakenings, редом до големите Марко Карола (Marco Carola), Luciano, Ricardo Villalobos, Davide Squillace.

Очакванията са Sunday да продължи до късно след полунощ.

Цена на входа - 5 лв.

Още от БГ зона


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички