Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство
Lek City Case с премиера на нов сингъл и видео – "Trouble Is My Middle Name"
Nothing But Thieves се присъединяват към Idles, Underworld и Three Days Grace в афиша на Sofia Live Festival 2026
Metal Battles в клуб Live & Loud, започна се. Първият тематичен сблъсък е на 25 април
Terravore с юбилей и турне в България и Румъния

1 000 промо билета за концерта на Лара Фабиан по случай Коледа


1 000 промо билета за концерта на Лара Фабиан по случай Коледа

5451

1 000 билета с 10 лв. по-ниска от редовната цена за концерта на Лара Фабиан пуснаха организаторите  "Арт БГ".

Както е известно, първата изява на световноизвестната френска певица у нас ще се състои в зала 1 на НДК от 20.00 ч. на 23 октомври 2014.

Коледните билети се продават в "Билетен център", НДК, в магазини "Пикадили", "Офис 1", "Германос", на бензиностанции ОМВ и онлайн в системата на Eventim.bg. Редовната цена на пропуските е от 50 до 100 лв. и ВИП - 150 лв.  

Лара Фабиан изнесе грандиозен концерт в парижката зала "Олимпия". Феновете ѝ са се редили 4 часа за автографи и снимки след шоуто. На песента "Je t’aime" ("Обичам те") публиката започва не само да пее, но и всички да се прегръщат помежду си. Представете си, цяла зала с прегръщащи се хора! Уникално! Прегръдките и обменянето на колективна положителна енергия се превръщат в ритуал на фона на "Je t’aime", дивят се присъствали на изявата. Самата вокалистка е изумена как е успяла да предизвика толкова топли реакции у хората и това да се случва масово на концертите ѝ по цял свят.

Интересът към дебютния концерт на френската певица в България е огромен. 200 билета бяха продадени за един час миналия месец. Клипът от шоуто на Лара през 2007, когато цялата публика пее вместо нея песента "Je t’aime", вече завладя и българското онлайн пространство.

Певцата обещава да представи на българската публика специална и нестандартна продукция.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички