Авангардистът Yann Tiersen с нов албум в афиша на Sofia Live Fest
В Страната на мрака с Бен Уилър. Етномузикологът и авангарден композитор ще свири в София, Русе и Варна
Съвместен концерт на Valisia Odell, Lila Ehja, Sensitive Content и AMN в дяволски панел
Balkan Surprise с първи концерт в България с Биг бенда на БНР
Luigi Catalano за първи път в България
Пътят на пилигрима/The Pilgrim's Road. Води Деница Серафим
Турската синти-уейв банда Jakuzi открива музикалната програма LiminaL Tetza в "Топлоцентрала"
Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика

Концертът на Дженифър Лопес в детайли


Концертът на Дженифър Лопес в детайли

4260

Остават броени дни до мегаконцерта на Дженифър Лопес (Jennifer Lopez) в България, ей го къде е 18 ноември.

Вратите на зала "Арена Армеец София" ще отворят в 18.00 часа за най-нетърпеливите почитатели на звездата, съобщават от Symphonics Entertainment Group.

В 19.00 ч. на сцената ще се качат подгряващите изпълнители.Бобо, Кристо, Лора Караджова и балет "Нова" обещават да загреят публиката на максимум преди невероятното шоу на латината. Преди това ще се изявят и момчетата от брейк формация Macosa Nostra, които ще представят пред пълната арена чисто нова денс програма, както и денс студиата Dance Zone, балетите Магия и Модел.

Купонът в неделя започва още пред залата. В рамките на два часа преди шоуто  бъде подготвена латино сцена с Алфредо Торес, Атанас Месечков, Ани Дончева, Анета Авакян и още много други. Всеки, който обича танците, може да се включи в своеобразно състезание за феновете, като голямата награда за победителя е безплатен билет за фен-зоната за концерта.

Самата Джей Ло ще излезе в 20.00 часа заедно със своите музиканти и танцьори, започвайки концерта си с "Never Gonna Give Up". Но докато чакат своя идол,   родните фенове определено няма да скучаят. На разположение за всички правостоящи на терена вътре в самата зала ще бъдат четири бара. Два от тях ще са в сектора на тези, закупили си билети от 100 лева и два – в зоната най-близо до сцената, където билетите са по 130 лева. Така се предвижда намаляване на дългите опашки в очакване на напитка, като същевременно присъстващите няма да се налага да пропускат части и от самия концерт, за да се подкрепят с вода или друга питейна течност.

Поради големия интерес към предстоящия концерт организаторите пуснаха в продажба лимитирана серия седящи билети с цена от 130 лева.

Промоутърите препоръчват феновете да не чакат до последния момент за закупуването на билет за шоуто на звездата, понеже бройката във фен-зоната и на терен, подобно на лимитираната серия седящи места, е ограничена.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички