Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…
Boney M.Xperience и Kaoma с общ концерт в София
Екстремизъм от Швейцария с Market Saturee и българите Вредител
"Rock Sensation – Договорът" изправи на крака близо 4 000 души
Траш метъл ветераните от Дания Artillery с първи концерт у нас. Удрят заедно с гърците Leatherhead и родните Mental Destruction
Кралицата на блус и рок музиката Бет Харт идва отново в България през лятото
Скандинавските поп феномени Marcus & Martinus с концерт на нова локация за още по-добро изживяване
Съвместен концерт на 40 Days Later, Herta и MoGa - триумф на модерния метъл
Hеlloween с нов албум хедлайн в афиша на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026. Giants & Monsters
Мюзикълът "Rock Sensation – Договорът" разпродаде зала 1 на НДК
"Кръстопът на културите" - концерт-спектакъл на Нина Николина и ансамбъл Тракия
DJ Павел Петров – от Щатите и Чили до EXE Audio Showcase в CLWD София

400 пазят Енрике Иглесиас на концерта му в София


400 пазят Енрике Иглесиас на концерта му в София

8344

Четиристотин гарда ще охраняват Енрике Иглесиас (Enrique Iglesias) на концерта му в София.

Както MySound.bg вече огласи, именитият певец ще се изяви заедно с DJ Соник (DJ Sonique) и Шугабейбс (Sugababes) на безплатно шоу зад музея "Земята и хората" по случай 15-я рожден на ден на "М-тел" от 19 часа на 29 септември.

800 килограма конфети ще обсипят присъстващите и изпълнителите. Достъпът към мястото ще се извършва от 22 пропусквателни пункта, които отворат в 16 часа - тоест, 3 часа преди началото. Въпреки свободния вход, предпазните  мерки са предприети заради високите изисквания от страна на гостите.

Децата под 18 години ще бъдат допускани с придружител. За тях достъпът ще бъде разрешен само при наличието на декларация за придружител в два екземпляра. За да се избегне струпване пред входовете към охраняемата зона, организаторите препоръчват тя да бъде попълнена предварително. Документът може да бъде изтеглен от специалния сайт, посветен на концерта и юбилея на "М-Тел",: http://15years.mtel.bg, както и от сайта на VIP Security www.vipsecurity.bg

Шест линейки, три пожарни коли и екипи на Гражданска защита ще бъдат разположени непосредствено до зоната за публиката. 30 доброволци от Българския червен кръст, които ще се движат между зрителите, ще оказват първа помощ при необходимост, подчертават организаторите.

В рамките на охраняемата зона ще бъде забранено внасянето на видеокамери и професионални фотоапарати. При наличието на такива устройства, те ще бъдат оставяни за съхранение на гардероб.

Ако вали, се препоръчва носенето на дъждобрани - няма да бъдат допускани големи чадъри. Абсолютно е забранено носенето на огнестрелно и хладно оръжие, остри и опасни предмети, стъклени бутилки и кенове с каквото и да е съдържание.

Всички посетители ще бъдат зарадвани и със специален подарък – светещи парти очила. Безплатен Wi-Fi достъп до интернет ще бъде осигурен в цялата зона на шоуто.

Партито има свой профил във "Фейсбук" - „М-Тел" конфети парти зона”. Всеки ден там се публикуват снимки на късметлиите от кабините. Приятелите на профила могат да tag-нат своята снимка и така да се включат в надпреварата за ВИП-достъп до концерта. 15 участници с най-харесвани снимки ще спечелят покана за двама за ВИП-зоната на концерта, посветен на 15 годишнината.

Победителите ще бъдат определени на база на броя позитивни знаци (like) под всяка снимка.

 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички