Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…
Boney M.Xperience и Kaoma с общ концерт в София
Екстремизъм от Швейцария с Market Saturee и българите Вредител
"Rock Sensation – Договорът" изправи на крака близо 4 000 души
Траш метъл ветераните от Дания Artillery с първи концерт у нас. Удрят заедно с гърците Leatherhead и родните Mental Destruction
Кралицата на блус и рок музиката Бет Харт идва отново в България през лятото
Скандинавските поп феномени Marcus & Martinus с концерт на нова локация за още по-добро изживяване
Съвместен концерт на 40 Days Later, Herta и MoGa - триумф на модерния метъл
Hеlloween с нов албум хедлайн в афиша на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026. Giants & Monsters
Мюзикълът "Rock Sensation – Договорът" разпродаде зала 1 на НДК
"Кръстопът на културите" - концерт-спектакъл на Нина Николина и ансамбъл Тракия
DJ Павел Петров – от Щатите и Чили до EXE Audio Showcase в CLWD София

Дения Пенчева с провокативна фотосесия по бански


Дения Пенчева с провокативна фотосесия по бански

7442

Дения Пенчева засне провокативна фотосесия по бански специално за списание „Автокъщи”.

Изпълнителката на "Диапазон Рекърдс" се е представяла досега в нетипична за фолклорния жанр светлина, което я отличава от колегите й в бранша.

Певицата застана пред обектива на фотографа Анатолий Иванов за нетрадиционна сесия за новия брой на изданието, облечена в секси бански костюми. Снимките се състояха край басейна на луксозен столичен хотел, където всички гости станаха свидетели на професионализма, демонстриран от чаровната брюнетка и целия екип на медията.

Както "MySound.bg" писа, Дения учи актьорско майсторство в Нов български университет. Това до голяма степен допринесло не само за конкретното й поведение пред обектива, но и за начина, по който представя всичките си проекти принципно. В интервюто, което даде за броя, изпълнителката на песента "Давай, чичо" споделя интересни моменти около създаването на дебютния си албум"Сън сънувах", който е на музикалния пазар от няколко месеца, както и защо е избрала да се развива във фолклорния бранш.

"Целият снимачен ден мина страхотно! За списание "Автокъщи" работят истински професионалисти и искрено се радвам, че избраха точно мен да украся страниците на изданието. Много съм доволна от крайния резултат. Може би ще е странно за хората да видят певица от нашия бранш да се снима по този начин, но ми се иска да разчупя малко типичния образ на фолклорните изпълнители и да бъда провокативна, но не скандална. Никога не бих преминала границите на добрия вкус", споделя Пенчева.

Още от Поп фолк


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички