Първо издание на Балкански джаз фестивал в Кюстендил с артистичен директор Михаил Йосифов
Знаменитият "Бургас Блус фест" на нов глас с "Песен за Пламен Ставрев"
Faithless с ново лайв шоу в София
Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз

Елица Тодорова при Гала навръх Националния празник на България


Елица Тодорова при Гала навръх Националния празник на България

7517

Елица Тодорова ще бъде събеседник на Гала в предаването "На кафе" по "Нова телевизия" утре.

Родната изпълнителка, представяща страната ни на най-високо ниво по света, ще разкаже за концертите си в Япония, Холандия и Швеция, за визитата си  си при Крал Густав, Принц Алберт, Принцеса Виктория и какво я кара в днешни дни да се гордее, че е българка.

Какви са хобитата на Стоян Янкулов- Стунджи и Елица и кой е новият им хит, ще стане ясно навръх Националния празник на България.

Уникалната барабанистка и певица ще бъде специален гост и в сутрешния блок на ТV 7 на 5 март.

Специално за нея ще бъде направен пищен филмов грим от гримьорката Яна Стоянова, създала грима към над 70 холивудски продукции. Стоянова получи номинация за "Оскар" в категорията за грим за американския филм "Бягството" (The Way Back).

Яна е избрала Елица за модел заради миловдното й излъчване в комбинация с боен и дух на самурай и способност да се преобразява във всяка от своите визии.

Неотдавна Тодорова направи дует с Гал Сасон.

Астрологът на звездите, духовен учител и автор на книги от Лос Анджелис харесал вълшебния глас и барабани на родната изпълнителка.

Гал е роден в Израел, специалист е по мистерии. Обича да идва в България, защото така се зареждал с енергия. Съветник е на редица холивудски звезди включително и на Мадона (Madonna).

Преди дни - отново в предаването на "На кафе", Гал сподели, че е имал честта да запише песен с Тодорова. "Тя ми позволи да насложа глас върху нейния глас и автентични български ритми - получи се магично", каза Сасон.
 
Елица Тодорова е една от най-непредвидимите български певици. Докато жълтите медии неуморно се ровят в личния й живот, тя не спира да излъчва сила, да работи и да очарова почитателите си със способността да комбинира по уникален начин фолклора с поп, рок, афро и хип-хоп ритми.

Още - на:

www.ElitsaTodorova.com

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички