The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint
Moby на PhillGood: "Techno Is Dead"? Не и тази вечер!

Живот като на кино


Живот като на кино

5996

След големия успех на 11 май миналата година, Милица Гладнишка и Михаил Йосифов секстет отново ще гостуват в Sofia Live Club с проекта "Живот като на кино" със специалното участие на Васил Спасов.
Сцената на клуба ще оживее с истории и персонажи от игрални и анимационни филми, любими на малки и големи от 22.00 ч. на 22 февруари, събота. Комедия, драма или трилър – единствената и неповторима Милица Гладнишка с размах ще преведе публиката през различни житейски ситуации и състояния. Настроението е гарантирано, а спомените ще си заслужават. Ще се докоснем до истински художествени истории, поднесени по най-истинския музикален начин.
Как звучи сексът в града, как са я карали семейство Флинстоун в каменната ера, как с темпо и ентусиазъм се прави ремонт в България през 70-те години на 20 век, в опасност ли са "101 далматинци" – това са някои от историите, които Милица Гладнишка и музикантите от Михаил Йосифов секстет ще ни разкажат с музика. Репертоарът включва и песни от "Амадеус", "Зеленият път", "Маската", "Семейство Мейзга". 
Освен успешното си партньорство с Михаил Йосифов секстетедна любовна история, започнала преди 9 години, Милица Гладнишка участва и в редица други музикални и театрални проекти - "Титанично", "Брачни безумия" и "Последният човек". 
Билети в предварителна продажба - чрез мрежата на Eventim, OMV, Office 1 и другите партньорски каси на цена 15 лева. На място ще са 20 лева.  Билетът не гарантира седящо място, припомнят организаторите.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички