Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство
Lek City Case с премиера на нов сингъл и видео – "Trouble Is My Middle Name"
Nothing But Thieves се присъединяват към Idles, Underworld и Three Days Grace в афиша на Sofia Live Festival 2026
Metal Battles в клуб Live & Loud, започна се. Първият тематичен сблъсък е на 25 април
Terravore с юбилей и турне в България и Румъния

Il Volo в Пловдив догодина


Il Volo в Пловдив догодина

4179

Уважаема публика,

Скъпи приятели на Пиеро, Иняцио и Джанлука,

Заради пандемията от COVID-19 Il Volo отлагат световното си турне 10 Years за лятото на 2021 година.

Наред с концертите в други европейски градове се налага да бъде отложен и концертът им в Пловдив, предвиден за 13 юли 2020 г. "Много съжаляваме, че не можем да пеем на такова магическо място като вашия Античен театър. За нас, изпълнителите, е огромно удоволствие и чест да стъпим на сцена като тази. Това е най-истинското място за музиката!", казват тримата музиканти.

В същото време ситуацията в България остава все така несигурна. Ограниченията и наложените мерки за безопасност при провеждане на големи събития непрекъснато се променят, както и условията за влизане на чужди граждани в страната. За нас също така е важно да пазим здравето на нашата публика, на музикантите, на техниците, на всички, които работят по реализирането на един концерт. Всички тези условия правят към момента невъзможно провеждането на концерта на Il Volo в Античния театър в Пловдив – продукция от такъв голям мащаб и с толкова много участници. През последния месец обаче, екипите ни от България и от Италия работихме усилено и осигурихме нова дата за срещата ви с италианската музика и с очарователните Джанлука (вдясно на снимката), Иняцио и Пиеро.

Новата дата за концерта на Il Volo в Пловдив е 6 юли 2021 г., Античен театър. Закупените билети ще важат за новата дата без презаверка. За онези от вас, които нямат възможност да посетят новата дата, билетът им ще бъде презаверен за друго събитие на BG Sound Stage на същата стойност и ще може да бъде използван до края на 2021 г. Презаверките ще могат да се правят в "Ивентим" по установен ред, който ще оповестим след 16 юни 2020 година. Благодарим ви за доверието, за добрия вкус и за обичта към музиката! Ние отново ще ви срещнем с божествения талант на тримата италианци. Убедени сме, че техните верни фенове ще ги дочакат.

Sono musica vera che resta!

Екипът на BG Sound Stage

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички