Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София
Най-личният спектакъл на Николина Чакърдъкова
The Sons Of Buena Vista в София. Взрив от салса и сон кубано в клуб Joy Station
Марко Дзомба солист в концерт за саксофон от Джон Уилямс преди рождения му ден на 8 февруари
ЧРД на H.M.S.U., става на 27. Черпи с дръм-ен-бейс и джънгъл от Goldie и KiNK
Последна информация за концерта на K-pop звездите XLOV
Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…

Деси Тенекеджиева по бюстие на Best Model Of The World 2009


Деси Тенекеджиева по бюстие на Best Model Of The World 2009

6860

Деси Тенекеджиева ще бъде сред специалните музикални изненади на едно от най-бляскавите събития на годината - гала церемонията на "Best Model Of The World" 2009, която ще се проведе за първи път в България в НДК на 11 декември.

Освен с музикалното си изпълнение и уникалното бюстие на "Мy Lady", пеещата актриса ще блесне и с полиглотските си умения по време на динамичните телевизионни бекстейдж включвания на шоуто. 115 от най-красивите модели на планетата, пристигнали от 75 държави, ще се борят за голямата титла, а 25 телевизии от цял свят ще излъчват спектакъла благодарение на медийния партньор - "Нова телевизия".

Г-н Силвестър Лолов освен официален лицензиант на конкурса е и режисьор на зрелищния спектакъл, в който ще участват още примата на българската естрада Лили Иванова, Миро, ансамбъл Филип Кутев, група Вакали и голямата турската звезда Сибел Тюзюн.

Патрон на 22-о издание на международния конкурс е кметът на София - г-жа Йорданка Фандъкова.
 
По традиция "Best Model Of The World" има благотворителен характер и тази година застава зад благородната кауза на асоциация „С лице към света”. По време на шоуто Деси Тенекеджиева ще изпълни песента “We Can Be”, която е нова и оригинална версия на песен на Левитейшън. Парчето прозвуча за първи път официално на 7 декември по време на Вечерта на нациите, когато участниците изнесоха костюмен спектакъл.

Песента е специален подарък за асоциация „С лице към света”, създадена от Мария Бонева, която от години се е посветила на идеята да оказва помощ-медицинска, хирургическа и психологическа, на деца и млади хора с тежки лицеви малформации.

Да бъдем повече хора и да бъдем по-добри, е основото послание на песента, а тя изцяло съвпада с идеята на асоциацията.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички