Първо издание на Балкански джаз фестивал в Кюстендил с артистичен директор Михаил Йосифов
Знаменитият "Бургас Блус фест" на нов глас с "Песен за Пламен Ставрев"
Faithless с ново лайв шоу в София
Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз

4 биса за Графа в Лондон


4 биса за Графа в Лондон

4931

Графа взриви пълната лондонска зала Scala с репетроар специално за феновете си във Великобритания.

Хитовият изпълнител представи уникално шоу заедно с музикантите Мирослав Иванов и Росен Ватев, което според някои от посетилите, е най-доброто парти в в столицата на Албиона за 2015. Британската група World Soul Fusion подгря преди гвоздея на програмата и настрои присъстващите за наистина запомняща се вечер.

Графа беше на сцената повече от час и половина, а екзалтираните фенове започнаха да пеят заедно с него още с началото на първото парче от програмата. Певецът изпълни най-големите си хитове, а след всяко следващо изпълнение публиката ставаше все по-емоционална и по-шумна. Концертът завърши с четири биса, след което лондонската Scala бе взривена от неспиращи аплодисменти.

Клубните участия на Графа в България продължават, като в момента изпълнителят се подготвя за концерта си на сцената на Terminal 1. На същото място в началото на годината той и музикантите Мирослав Иванов, Расен Ватев, Ивайло Звездомиров, Краси Тодоров, Борислав Бояджиев и LaTiDa направиха страхотно изпълнение в препълнения клуб, а този път в групата ще се включи и Венци Трифонов на духови инструменти. Вече текат дълги репетиции за изявата, която ще се състои на 10 октомври.

Билети - чрез мрежата на Eventim, в ограничен брой.

Снимка: Маргарита Тодорова

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички