Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint

Алън Парсънс пристига в София утре


Алън Парсънс пристига в София утре

4749

Алън Парсънс (Alan Parsons) ще пристигне в София със съпругата си Лиза Парсънс, информираха от "Жокер Медиа", организиращи първия концерт на легендарния музикант и продуцент у нас.

Както MySound.bg нееднократно писа, шоуто е в зала 1 на НДК на 28 септември, събота.

Гостите кацат на ВИП-терминала на летище София в 23.15 часа утре, 26 септември. Групата идва час преди своя лидер.

Британецът ще остави своите отпечатъци за "Залата на славата" в зала "Мати" в 15.00 ч. на 27 септември.  От 20.00 часа същия ден ще гостува на живо в "Шоуто на Слави".

Страхотното парти със самия фронтмен Алън Парсънс и компания ще се заформи след 21.00 часа на 27 септември в столичния бар Rock It, чиято управа ще посрещне многобройните почитатели на звездата за тематична "Вечер на Алън Парсънс".

Снимки, автографи, впечатления  и много емоции  очакват присъстващите, както и томбола. А спечелилите билети чрез игрите и въпроси, свързани с творчеството му, ще получат и личен автограф.

Същата вечер от диджейския пулт ще звучат парчета на Alan Parsons Live Project и групи, с които музикантът е работил.

Той е звуков инженер на тавите на Paul McCartney - "Wild Life" и "Red Rose Speedway" от 1971, но истинското му "бойно кръщение" е малко по-късно, когато работи с Pink Floyd за легендарния албум "Dark Side Of The Moon".

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички