Дения Пенчева на коктейла за националния празник на Кувейт


Дения Пенчева на коктейла за националния празник на Кувейт

4163

Дения Пенчева получи покана да гостува на коктейла, организиран по случай националния празник на Кувейт.

Изисканото събитие се състоя в столичния хотел "Кемпински хотел Зографски" оная вечер.

През четири години изпълнителката на Diapason Records участва в концерт, организиран от Руското посолството. Младата певица е поканена да се включи в тържественото мероприятие, тъй като е възпитаничка на елитното училище към посолството. Красивата певица участва в програмата с няколко свои изпълнения. На събитието присъстват много посланици от други държави, които остават впечатлени от представянето ѝ и от този момент тя става неизменен гост на всички официални тържества, организирани от чуждестранните посолства у нас.

На коктейла по повод националния празник на Кувейт Дения успява да се срещне с много интересни хора. "Събитието беше изключително изискано. Присъстваха много бизнесмени, инвеститори, български дипломати и посланици от различни държави. Имах възможността да се срещна с доста значими личности", сподели изпълнителката. Тя се запознава лично и с Н. Пр Фейсал Мутлак ал Адуани – посланика на Кувейт в България, на когото подарява своя албум "Сън сънувах".

Дения Пенчева остава впечатлена от уважението, което проявяват към нея всички служители в Кувейтското посолство, научавайки, че е певица. Кувейтците споделили, че се възхищават на българския фолклор.

"Наистина се развълнувах много от милите думи, които казаха за нашата музика. Аз от своя страна им обещах да ги поканя на следващото си участие и за мен наистина ще бъде голяма чест те да присъстват", каза младата изпълнителка.
 
 
 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички