PhillGood и Hills Of Rock превръщат Пловдив във фестивална сцена през целия месец
The Wailers на 50, нашите Таралеща преди легендарната реге формация в София: Positive Vibrations
Сиатълската банда Rivetskull с Yngwie Malmsteen в София
Marko Hietala се завръща в България с Roses From The Deep Tour за два концерта. Специален гост - Тома
Иво Димчев – в официалната шоукейс програма на WOMEX 2026, тръгва на национално турне
Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena
Max Cavalera със специално видеообръщение преди концерта в София, нашите This Burning Day ще открият за гостите
Bad Religion опитват българско кисело мляко на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026
Phantom и Poison The Preacher: латиноамериканска кросоувър и спийд/траш метъл инвазия в София
Родната супергрупа Midnight Breed ще подгрее за американските пауър-прог легенди Crimson Glory

Ей така: Играта и Лео с ново лятно парче


Ей така: Играта и Лео с ново лятно парче

5555

Лео и Играта отново са заедно в хип-хоп играта.

Забавната комбина представя новото си предложение на сезона - "Ей така", записано със специалното участие на Starlight.

Както MySound.bg вече отбеляза, зад това име се крие Светлин Къслев, който е сред най-успешните млади български продуценти. Освен автор на музиката, в песента той разкрива и гласовите си данни.

Клипът е дело на Радостин Събев - Shosho. Съвсем в стилистиката на парчето, действието се развива на плажа, а Играта, Лео и Starlight играят корабокрушенци, естествено обградени от мацки в оскъдно облекло. "По време на снимките бяха ранени десетки сладоледи, най-вече от момичетата", разказва Играта продукцията.

Клипът към "Ей така" вече е в официалните канали на лейбъла Facing The Sun в сайтовете за видеосподеляне YouTube и Vbox7.

Виж го тук:
https://www.youtube.com/watch?v=ZUrGb-VtGV4

Две поредни години Играта и Лео се разписват с по един съвместен хит за летния сезон, а клиповете към "Цяло лято" и "Aйде на морето" са с над 5 милиона гледания в YouTube.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички