Electra Crew спечелиха с брейк журито на България търси талант


Electra Crew спечелиха с брейк журито на България търси талант

6386

Зрителите на bTV ще станат свидетели на поредна порция шоу в "България търси талант" от 21.30 ч. на 17 март.

В следващото издание на предаването ще стане ясно кои са Electra Crew (на снимката) от с. Радилово и как са придобили своите брейк умения. Въпреки че нямат професионален треньор, момчетата впечатлиха толкова журито, че дори Ваня Цветкова им каза "да".

10-годишната Пламена от Велико Търново успя да изплаши зрителите и нежната част от журито с появата си на сцената. До края на изпълнението си обаче тя спечели овациите и адмирациите на селекционната комисия.

Две сестри - на 5 и 8 години, демонстрираха почти професионални гимнастически умения. Техният танц на "Лебедово езеро" почти просълзи Есил, а Асен остана без думи. Каква ли е историята на Рая и Елиса?

80-годишният Райчо Рангелов от Благоевград пък просълзи от смях журито със своите умения да имитира домашни животни.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички