Marko Hietala се завръща в България с Roses From The Deep Tour за два концерта. Специален гост - Тома
Иво Димчев – в официалната шоукейс програма на WOMEX 2026, тръгва на национално турне
Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena
Max Cavalera със специално видеообръщение преди концерта в София, нашите This Burning Day ще открият за гостите
Bad Religion опитват българско кисело мляко на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026
Phantom и Poison The Preacher: латиноамериканска кросоувър и спийд/траш метъл инвазия в София
Родната супергрупа Midnight Breed ще подгрее за американските пауър-прог легенди Crimson Glory
Linkin Park:  Най-трудното е да започнеш отначало
Електронният артист Eyal Talmor на живо във Варна
Elder на живо в София: космическо пътешествие през звука

Иван Айдъла се кротна в Айтос


Иван Айдъла се кротна в Айтос

6351

Блудният син на българския шоубизнес Иван Ангелов вчера бе в родния си град Айтос, след като имаше премеждия си органите на реда.

През уикенда близките му го търсеха под дърво и камък, а се оказа, че е бил в ареста на столично РПУ, защото задигнал детско колело, пише "Стандарт".

Той взел велосипеда за две врътки от малчуган в центъра на София, но забравил да го върне. После обясни, че оставил возилото в едно училище наблизо.

Бившият участник в "Мюзик Айдъл" 2 изненадващо се появи в родния си град, информира пък "Нощен Труд".

Той слязъл от бял микробус, придружаван от няколко камери, и позвънил на входната врата на апартамента, в който живеят родителите му. Оттам обаче никой не му отворил, а бдителна съседка го уведомила, че вече цяла седмица техните се скатават на село, атакувани от медиите.

След неуспешния опит да се прибере, айдълът най-демонстративно слязъл пред блока и се изпикал, с което ошашавил любопитните си съкварталци. "Спокойно, всичко е под контрол", произнесъл се наш Ванчо. Залостил си копчелъка и повел следващия го екип към най-близката квартална кръчма.

А там подхванал своето си шоу - разпънал акордеона, който тътрел със себе си, и запял с все гърло.

Сеирджии айтозлии обсадили родната си знаменитост. Той им се похвалил, че започва да води собствено предаване по "TV 2" - "Айтос Айдъл".

"Ако от "Вирджиния Рекърдс" не искат Лудия Макс, както викат на Иван, ние от "Съни Мюзик" сме готови да го вземем. Хората много го харесват, но явно ще се наложи доста да го контролирам", казва хем нашега, хем насериозно шефът на компанията Крум Крумов.

 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички