Мария Илиева стана Жена на годината в категория Личен стил


Мария Илиева стана Жена на годината в категория Личен стил

4583

Наградите "Жена на годината" на сп. Grazia бяха раздадени на стилна церемония в Sofia Event Center в неделя вечер.

Мария Илиева получи приза в категорията "Личен стил", което е поредно признание за класата на певицата.

Тя впечатли присъстващите с ослепителната си визия. Най-стилната Жена на годината блестеше в рокля на Kolchagov/Barba и бижута Iskra Art.

Конкурсът на сп. Grazia "Жена на годината" се провежда за 8-ми пореден път, а това е първата година, в която се връчва награда за личен стил. Инициатор е Fashion Days.

"Тази награда е вдъхновение и признание както за творческите ми постижения, така и за личнoстта ми. Благодаря на всички гласували за мен и на хората, които се грижат за визията ми - Васил Божилов, Георги Петков, Зоран Коцов",сподели развълнувано Мария в края на церемонията.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички