Foreigner на 50! Прощалното турне на легендарната банда ще мине и през София
Shadowmass и Typhus с нови албуми на десант в София. Threat и Mass Confusion също ще участват в металиадата
Канадската сензация Джонатан Рой се завръща с нов албум за концерт в София
"Алтернативен Чавдар" – нова сцена и съвременна музика в Коледното село на България - с. Чавдар
Европейското турне на Skillet ще мине през България догодина
Hauser води световни звезди за концерта си в София
Tash Sultana за първи път в България
Иван Шопов, Carmen Rizzo, The Science и атрактивни международни артисти се включват в първото имерсивно аудио събитие в България СФЕРА vol. 1
Флагмани на електронната и денс сцена се присъединяват към SPICE Music Festival 2026 за Summer Jam
Scorpions представят новия си албум "Coming Home Live" с концерт в София през лятото
Take 6 Christmas Symphony за първи път в България
Вечният Род Стюърт на 80 години дебютира в България

Мария си тръгна след новите елиминации в Мюзик Айдъл


Мария си тръгна след новите елиминации в Мюзик Айдъл

5432

Пловдивчанката Мария влезе за втора поредна седмица във "война на гласовете" и този път изгуби надпреварата в "Мюзик Айдъл".

На последния голям концерт тя се представи с Краси Гюлмезов от дует Шик.

С най-нисък зрителски вот сред момчетата неин конкурент за оставане в шоуто беше Ивайло, който в понеделник пя със Силвия Кацарова и отпразнува рождения си ден зад кулисите.

Задачите за битката бяха две популярни български рокбалади. За Мария беше "Истина" на Милена, а за Ивайло - "Сбогом" на група Сигнал.

Есил Дюран и Фънки харесаха повече мъжкото изпълнение, а председателят на журито Вили Казасян започна да реже лук на масата на журито, за да може да заплаче.

Преди да станат известни имената на застрашените, Деница, към чието изпълнение на "Шоколад" журито имаше забележки, сподели, че е доволна от своя дует със Свилен от група Остава.

Дуетният ѝ партньор на свой ред я похвали, че има красив глас, който ще се познава.

Токшоуто откриха менторите от дует Ритон с един от по-новите си хитове - "Аз съм".

На финала Мария стана първата от елиминираните, която пя с музикален съпровод.

За прощална песен тя бе избрала отново балада - "My Heart Will Go On" на Селин Дион.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички