Meadows In The Mountains 2014: Екстаз на пълнолуние


Meadows In The Mountains 2014: Екстаз на пълнолуние

3963

Тазгодишното издание на Meadows In The Mountains стартира снощи в магическия район до село Полковник Серафимово, Смолянско, с много настроение, внимателно подбрана музика и приповдигнат дух.

Дори така променливото напоследък време беше на страната на фестивалците, събрани да се забавляваме в сърцето на Родопите.

Сред най-приятните изненади в първия ден бе холандецът San Proper, който вдигна на крака присъстващите, карайки ги да танцуват още в ранния следобед. Един от редките - и много позитивни сетове, които сме слушали напоследък. Весели хора, приятели - нови и стари. А пълната луна привнесе допълнителна романтика в събитието, което ще продължи до 15 юни.

Приказните пейзажи на Родопите са идеалният фон за силното усещане за общност от хора, обединени от вкуса към приключения. Неповторимият дух на фестивала се дължи не само на специално подбрания и изключително разнообразен лайн-ъп (включващ диджеи и групи от цял свят в стиловете диско, хаус, електроника, акустика, джаз, фънк, чил-аут и хип-хоп), а и на съчетанието между изкуство, приятелски настроена публика и природа.

Съвсем неслучайно казват, че Meadows In The Mountains е несъпоставим с който и да е друг фестивал по света. Той наистина развива зелената идея и я подкрепя чрез събитие с неповторима атмосфера и дух, които наистина подтикват публиката да се слее с природата и да достигне екстаз.

Отвъд телесните ограничения.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички