В Страната на мрака с Бен Уилър. Етномузикологът и авангарден композитор ще свири в София, Русе и Варна
Съвместен концерт на Valisia Odell, Lila Ehja, Sensitive Content и AMN в дяволски панел
Balkan Surprise с първи концерт в България с Биг бенда на БНР
Luigi Catalano за първи път в България
Пътят на пилигрима/The Pilgrim's Road. Води Деница Серафим
Турската синти-уейв банда Jakuzi открива музикалната програма LiminaL Tetza в "Топлоцентрала"
Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София

Метрополис откриват собствен клуб


Метрополис откриват собствен клуб

6163

След 15 години лидерство в проумотирането на най-големите и паметни електронни партита в страната, родната денс институция Метрополис прави историческа стъпка като отваря свой собствен нощен клуб в София.

Разположен в НДК с вход от подлеза на фонтаните на ниво "минус едно", новият клуб "Елемент" има амбицията да стане втори дом за хилядите почитатели на електронната музика.

Затова именно феновете станаха негови кръстници след покана от официалната Facebook страница на Метрополис в края на януари.

Словенският топ диджей Умек (Umek), който пропусна последното изданиe на "Бaл в бяло", успя бързо да вмъкне София в натоварения си календар и официално ще открие клуба довечера.

Метрополис пък спазват обещанието си всички закупени билети от 26 ноември да важат без презаверка, като поставят единственото условие, че влизането с тях трябва да се случи до 1.00 часа. За тази цел вратите се отварят още в 22.00.

В събота (26 февруари) след откриването зад пулта в клуба ще застанат всичките му резиденти Стивън, Ясен Петров, Смърф и Мис Лидия, Витяз, Зиги и Петър.

"Столицата се нуждаеше от сериозен клуб – най-големия за електронна музика в София. "Елемент" е направен изцяло за парти, a и ние като диджеи искахме най-после да пускаме в клуб, който има истински голям дансинг", споделя Ясен Петров. "Mногогодишният опит като промоутъри ни е срещал с много имена от международната денс сцена, заслужаващи да се чуят, които просто не можем да вместим в няколкото големи ивента на година, които правим и ще продължим да правим под марката Метрополис", обяви Стивън. "Всяка сутрин, когато след парти, акумулирало толкова положителни емоции и усмивки, трябваше да прибираме в кашони построеното за една вечер, ни ставаше тъжно. Днес, 15 години по-късно, си казахме на глас това, което всеки таеше в себе си: време е за нашия клуб!", допълва Смърфа.

 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички