Фестивалът "Беглика" събира музика, изкуство, практики и над 250 активности в сърцето на Родопите
The Prodigy ще озарят небето в София
EXE Beach Festival 2026 започва най-мащабното си издание на Cacao Beach
Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint

Обрaха Румънеца и Енчев


Обрaха Румънеца и Енчев

6278

Румънеца и Енчев станаха жертва на обир миналата вечер.

По време на участие в популярен столичен клуб, гримьорната на рапърите била претарашена от нагли апаши, които свили лаптопа на Румънеца. Заедно с ценната информация, в компютъра се съхранявал и видеоклип към парчето “Кавали”, който още не е излъчван официално. Кадрите, заснети по време на парламентарните избори през 2008, са продължение на парчето „Столична” и отново са с участието на Димитър Рачков.

„Много сме изненадани от случката, защото бяхме решили да не издаваме този клип, тъй като вече сме тръгнали в друга музикална посока”, сподели Енчев. „Явно имаме почитатели с доста разнообразни професионални занимания – оказва се, че хората, които ни обраха, също са наши фенове, щом като часове след кражбата видеото на песента беше качено в Интернет”, добави Румънеца.

”За да избегнем всякакви нежелани манипулации с видеото, взехме трудното решение да пуснем клипа официално”,  потвърди Енчев.  

С този сюжет рапърите отново се връщат към любимата си тема за съвременния Бай Ганьо, познат ни от видеото „Столична” с участието на Димитър Рачков, който сега е тръгнал на лов за женска плът в големия град. Видеоклипът е истинско риалити, в което след хиляди перипетии, Калеко Алеко намира утеха в прегръдките на жрици на любовта на околовръстното шосе в София.

Сред поредицата важни за обществото теми, които отразяват в творчеството си, родните хип-хопъри този път обръщат поглед към представителките на най-древната професия и алармират: „Забранете проституцията или я легализирайте – тя е факт”.
 
Феновете ще могат да видят скандалния видеоклип официално в сайта www.vbox7.com.  

Тандемът е обявил награда за откраднатия лаптоп. Двамата все още се надяват, че обирджиите ще се свържат с тях, за да им върнат компютъра.

В него има ценна информация, която едва ли ще им бъде от полза.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички