Euphrosyne за първи път в София, ще ударят с невероятните Zima и мрачните End Of Dawn
Breaking Benjamin за пръв път в България - със специални гости Palaye Royale
Putrid Pile: ударна доза брутален щатски дет метъл на живо в София
Ali пак на сцена, но с ново звучене и премиера на неиздавани песни
Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство

Васко Найденов на среднощен шопинг


Васко Найденов на среднощен шопинг

3552

Напоследък стана актуално нетрадиционното представяне на партита и мода, съчетаващи разпродажба на тоалети, козметика и бижута.

Именно на такова събитие се появи и Васил Найденов. Естрадният ас уважи разпродажбата на италиански модни марки в столичния пиано-бар Gold оная вечер. Певецът, който обикновно залага на по-младежка визия, изгледа доволно ревюто с мъжка и дамска мода. На хепънинга, наречен "Златно бутик парти", моделите на агенция "Ейф Ейч Уан" представиха колекциите на Zu Elements, Phard и родната марка "Оренда Фешън груп".

За да сверят своите часовници с последните тенденции, дойдоха Светослава Рудолф с дъщеря си Никол Тадаръкова, едно от най-разпознаваемите лица на бТВ - водещата на "Високи токчета" Гери Гочева, Миро Георгиев от ББ2 в компанията на топмодела Екатерина Дюлгерова, бившият "Мистър България" Неделчо Тодоров и други светски персони, информира "ПРОфайл".

Освен че попя, Цвети от Експоуз презентира картините на Годмар.

Модните диктаторки Катя Александрова и Елена Алекси аплодираха силно оперната прима Даниела Владимирова от Кралската опера в Мадрид, която накара всички да затаят дъх. Отпивайки класно шампанско, бизнесдамата Гергана Христова и Борис Гълъбов проследиха от ВИП-зоната собствената си колекция.

Всички гости имаха възможност да се възползват за покупки с намаление от 50%, както и да се запознаят с козметичниата марка Bioefect, която също предложи на промоция своите продукти.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички