Авангардистът Yann Tiersen с нов албум в афиша на Sofia Live Fest
В Страната на мрака с Бен Уилър. Етномузикологът и авангарден композитор ще свири в София, Русе и Варна
Съвместен концерт на Valisia Odell, Lila Ehja, Sensitive Content и AMN в дяволски панел
Balkan Surprise с първи концерт в България с Биг бенда на БНР
Luigi Catalano за първи път в България
Пътят на пилигрима/The Pilgrim's Road. Води Деница Серафим
Турската синти-уейв банда Jakuzi открива музикалната програма LiminaL Tetza в "Топлоцентрала"
Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика

Винтидж пикникът на Smugglers Swing Club се завръща тази събота


Винтидж пикникът на Smugglers Swing Club се завръща тази събота

4514

След успешния старт на поредицата винтидж пикници през изминалата година, The Smugglеrs Соllеctivе имат удоволствието отново да поканят столичани и техните гости на станалия традиционен празник в сърцето на един от най-красивите софийски паркове.

Първото събитие от лятната поредица на Smugglers Swing Club ще се състои на 24 май. В емблематичната лятна градина на Once Upon A Time ... Biblioteka, Smugglers Swing Club: Vintage Garden Party ще пренесе присъстващите в Златната ера на джаза и суинга, в епохата на Сухия режим или в зората на рок-ен-рола за един следобед, изпълнен с много музика, танци, прохладни коктейли и винтидж настроение.

Сред поляните и вековните дървета на реставрираната градина зад Националната библиотека, посетителите на винтидж пикника ще се върнат няколко десетилетия назад с най-доброто от суинг, джаз, рок-ен-рол, рокабили и дуу-уоп музиката от 20-те години до наши дни, селектирана от диджеите от The Smugglers Collective.

Освен страхотна музика и емоции, градинското парти ще предложи на посетителите си и:

- Винтидж будоар, където дамите ще могат да се преобразят като звезди от Златната ера на Холивуд с ефектна ретро прическа и грим.
- Базар с множество щандове с ретро аксесоари, бижута и дрехи на различни столични бутици и винтидж марки.
- Разхлаждащи напитки и коктейли.
- Голям щанд с вкусните къпкейкове на Take A Cake
- Гостите на винтидж пикника ще имат възмосност да поспортуват с федербал, волейбол, скачане на въже, фризби, тенис на маса и други
- Всички желаещи ще могат да се впуснат във вихъра на танца и да научат основни стъпки по време на тематичния 50’s Rockabilly Jive уъркшоп, организиран от инструкторите на Lindyhop.bg.

За повече подробности, пълен списък на щандовете на базара, както и музикално и модно вдъхновение следете събитието във Facebook: https://www.facebook.com/events/308707112612367/

Входът за Smugglers Swing Club на 24 май е свободен. Събитието, чийто начален час е 15.00, е достъпно за домашни любимци при условие, че животното е дружелюбно и добре възпитано. Забранено е внасянето на напитки в рамките на градината!

Събитието се осъществява с разхлаждащата подкрепа на Somersby.

"Once Upon A Time ... Biblioteka" се намира на гърба на Национална библиотека "Св. Св. Кирил и Методий".

Smugglers Swing Club Facebook page:

https://www.facebook.com/SmugglersSwingClub

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички