Пътят на пилигрима/The Pilgrim's Road. Води Деница Серафим
Турската синти-уейв банда Jakuzi открива музикалната програма LiminaL Tetza в "Топлоцентрала"
Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София
Най-личният спектакъл на Николина Чакърдъкова
The Sons Of Buena Vista в София. Взрив от салса и сон кубано в клуб Joy Station
Марко Дзомба солист в концерт за саксофон от Джон Уилямс преди рождения му ден на 8 февруари
ЧРД на H.M.S.U., става на 27. Черпи с дръм-ен-бейс и джънгъл от Goldie и KiNK

Dara и Любо Киров треньори в новия сезон на "Гласът на България". Dara представя дебютния си албум "Родена такава" на 20 април


Dara и Любо Киров треньори в новия сезон на "Гласът на България". Dara представя дебютния си албум "Родена такава" на 20 април

4942

Dara и Любо Киров са първите треньори в предстоящия девети сезон на "Гласът на България", който ще стартира по bTV тази есен.

След невероятния последен сезон на обичаното музикално шоу, две от най-популярните български звезди отново ще седнат в емблематичните червени кресла, за да се впуснат в търсене на новия "глас на България". Те влизат в шоуто с големи усмивки и очаквания, по-уверени, по-опитни и с още по-голям хъс за победа.

"Очаквам още по-силен сезон и съм изключително радостен, че хората от моя отбор вече се реализират успешно на музикалната сцена", споделя вълнението си Любо Киров. Той ще представи новия си албум "Целуни ме" на 16 април. Дискът включва и дуета с Dara "Вече няма как". Огнената изпълнителка ще бъде специален гост на събитието в Joy Station, а двамата заедно ще представят парчето си за първи път пред публика. Пак там, но на 20 април, Dara ще презентира и своя първи албум "Родена такава", с който шеметната изпълнителка и ментор зарадва феновете си съвсем скоро. А дали двамата ще играят като дует срещу своите опоненти в "Гласът на България" и каква ще бъде стратегията им, предстои да стане ясно  по bTV тази есен. 

Прослушванията на живо за новия сезон на "Гласът на България" продължават и в момента с пълна сила. Датите, които предстоят в столичния хотел "Хемус", са 16 и 17 април. Началото на кастингите, които ще продължат докато не бъде чут гласа и на последния кандидат, е в 9.00 ч.

"Елате на кастинг, ако чувствате, че пеенето ви дава криле и ви кара да се чувствате живи. Ако това е вашата мисия, елате и бъдете смели! Няма от какво да се притеснявате!", са думите на енергичната и винаги позитивна Dara, готова да посрещне в отбора си впечатляващите гласове и най-веселите участници.

"Тази година екипът ни е свидетел на една нова вълна в звученето на гласовете - нови, модерно звучащи гласове - споделя Теодора Орешенска - вокален педагог на "Гласът на България" - Има много интересни кандидати и вярвам, че ни очаква един наистина вълнуващ сезон през есента!".

Повече информация за "Гласът на България" може да намерите на официалния сайт на предаването - glasat.btv.bg

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички