PhillGood и Hills Of Rock превръщат Пловдив във фестивална сцена през целия месец
The Wailers на 50, нашите Таралеща преди легендарната реге формация в София: Positive Vibrations
Сиатълската банда Rivetskull с Yngwie Malmsteen в София
Marko Hietala се завръща в България с Roses From The Deep Tour за два концерта. Специален гост - Тома
Иво Димчев – в официалната шоукейс програма на WOMEX 2026, тръгва на национално турне
Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena
Max Cavalera със специално видеообръщение преди концерта в София, нашите This Burning Day ще открият за гостите
Bad Religion опитват българско кисело мляко на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026
Phantom и Poison The Preacher: латиноамериканска кросоувър и спийд/траш метъл инвазия в София
Родната супергрупа Midnight Breed ще подгрее за американските пауър-прог легенди Crimson Glory

Кой глади ризите на Дидо от D2 и Илия Царски


Кой глади ризите на Дидо от D2 и Илия Царски

5000

Специално за необвързаните зрителки,  окончателно решили да скъсат със свободата си, тази събота, 24 октомври от 10.00 ч., „Модерно” ще навлезе в дълбините на ергенския живот.

За да разкрие кои са класическите мъжки лъжи, как да се предпазят от тях и какви са тайните трикове на мъжете, за да изглеждат неустоими.

Предаването на "ЬTV" ще даде още куп съвети на дамите как да открият и задържат до себе си мъжа на своите мечти.

Водещата Радост ще направи любопитен обзор на най-апетитните ергени у нас и ще срещне зрителките с двама от тях - Дидо от D2 и автомобилния състезател Илия Царски, които ще влязат в откровен моден двубой.

Сцената на предаването ще се превърне истинска арена на суетата и фиеста на най-актуалното в мъжката мода този сезон.

Обвързан ли е в момента Дидо и как се чувства той, когато е обект на желание от страна на напористи дами, както и кои са любимите му лъжи, с който омайва жените?

Ще успее ли Илия Царски да избяга от неудобните въпроси на Радост, какво се крие в гардеробите на двамата ергени и кой глади ризите им, ще стане ясно от 10.00 часа утре, събота.

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички