Братя Cavalera на живо в София: Хаосът отново намери своя дом
The Treachery Of Ravens и Ammify със съвместен концерт в София: рок от Австралия
Пето издание на международния джаз фестивал "Д-р Емил Илиев" в Боровец
Над 33 000 посетиха долината на виното, Dropkick Murphys ще свирят хедлайн в афиша на Midalidare Rock In The Wine Valley 2027
PhillGood и Hills Of Rock превръщат Пловдив във фестивална сцена през целия месец
The Wailers на 50, нашите Таралеща преди легендарната реге формация в София: Positive Vibrations
Сиатълската банда Rivetskull с Yngwie Malmsteen в София
Marko Hietala се завръща в България с Roses From The Deep Tour за два концерта. Специален гост - Тома
Иво Димчев – в официалната шоукейс програма на WOMEX 2026, тръгва на национално турне
Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena

Парис Хилтън полегна официално на Бенджи


Парис Хилтън полегна официално на Бенджи

6450

Парис Хилтън и Бенджи Мадън вплътняват интимните си отношения, започнали като на майтап от страна на блондинката.

Музикантът, китарист на поп ту пънкарите Гуд Шарлът, дори бе официално представен на семейство Хилтън неотдавна.

"Бенджи промени живота й, тя за пръви път е истински влюбена. Честно! Той влияе на дъщеря ни много позитивно. Връзката им е наистина сериозна. Щастливи сме с нашите гълъбчета", коментира майката на Парис - Кейт.

"Очаровани сме от него. Бенджи е изключение от правилото: потвърждава поговорката, че е грешно да съдим за книгата по нейната корица", признава пък Кенет, баща на Парис.

"Той е учтив и любезен младеж, който се обръща към мен на "господине". Освен това не пуши, не пие, и е вегетарианец. Ние го харесахме и приехме за част от нашата фамилия", допълва той.

Годежът се задава, а след него и сватбените камбани.

Бенджи е близнак на фронтмена на групата - Джоъл Мадън, който от януари дундурка бебе от приятелката на Парис - Никол Ричи.

Слух носи, че се заигравал и с двете.

Последният диск на Гуд Шарлът е "Good Morning Revival" (2007).

Внучката на Конрад Хилтън също снесе музикалния си дебют - "Paris" (2006).

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички