Стивън Тайлър също ще опише живота си в книга


Стивън Тайлър също ще опише живота си в книга

7195

Стивън Тайлър (Steven Tyler) ще издаде биография, съобщават от "Rock.bg".

Правата за изданието са закупени от "HarperCollins", но за сега подробности около сделката не се съобщават.

Вокалът на Аеросмит (Aerosmith) е поредната рок икона, която дава съгласието си да разкаже своята история публично. Миналото лято Кийт Ричърдс от Ролинг Стоунс подписа сделка за 7 милиона долара, чрез която продаде правата за своята автобиография.

Тя беше написана набързо и излезе малко преди да се появи и биографията на Ерик Клептън. Тя пък успя да се превърне в най-продаваното заглавие от каталога на издателската група "Doubleday Publishing Group" за 2007.

За да разпали интерес към своята книга Тайлър, който е движеща сила в музикалната индустрия през последните 40 години, ще разкаже историята на живота си, включваща лечението на наркозависимостта му.

Агенция "Queen Literary", която ще се занимава с разпространението на творбата, за момента отказва всякакви коментари за съдържанието й.

Още от Рок


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Lady Gaga - "Mayhem"

Видео


Албуми


Lady Gaga - "Mayhem"

Съчетавайки еклектичната енергия, която за първи път завладя феновете на Лейди Гага (Lady Gaga), със смела...

Най-четени новини


виж всички