Electric Callboy, Lamb Of God, Nevermore, Paradise Lost и Deafheaven закриха Hills Of Rock 2027, промо билетите за фестивала догодина се разпродадоха само за час
Godsmack, Black Label Society, House Of Protection и Skindred превзеха сцената пред хиляди фенове на Гребната база в Пловдив
Банско джаз фестивал 2026 започва на 31 юли
Мери Бойс Бенд с уникален концерт "Дългият път към дома", Калина Стойкова нарисува песните от албума в 9 картини
Marilyn Manson: Чудовището от детските сънища, коeто оживя в Пловдив
Ян Гарбарек и Тигран Хамасян гости на лятното издание на Plovdiv Jazz Fest. Висок джаз
Отмениха концерта на Moonspell в Пловдив
Biohazard, Onyx, Sworn Enemy, Last Hope и DRS+: първичните сили си дават среща за The Judgement Night Of Sofia
Бруталните Slaughter To Prevail идват в България, водят със себе си Crypta и Chained Saint
Moby на PhillGood: "Techno Is Dead"? Не и тази вечер!
Gorillaz – виртуалната банда, която оживя на PhillGood
Marko Hietala на живо в София - когато всяка нота носеше цял един живот

"Фондацията празнува 10 години около света" със специални гости в Бургас и Пловдив


"Фондацията празнува 10 години около света" със специални гости в Бургас и Пловдив

3144

След грандиозния концерт на "Фондацията празнува 10 години около света" в зала 1 на НДК през април, супергрупата се готви за следващото паметно събитие – в бургаския летен театър на 20 юли, за радост на хилядите си фенове край морето.

Дони, Кирил Маричков, Иван Лечев, Славчо Николов и Венко Поромански ще изпълнят едни от най-обичаните емблематични български песни, а само няколко дни след това - на 6 август, Фондацията ще зарадва и пловдивчани със специален концерт в Античния театър.

Специални гости на групата в лятната ѝ обиколка са прекрасните музиканти - Косьо Цеков от ФСБ, Наско от Б.Т.Р. и Момчил от тандема Дони и Момчил. От Фондацията обещават и други български звезди да се присъединят към тях на откритите сцени по градове, а кои са те – ще бъде изненада за публиката.

Легендите на българската поп и рок музика Кирил Маричков, Иван Лечев, Дони, Славчо Николов и Венко Поромански обещават специално преживяване и много настроение. На сцената в Летен театър Бургас ще прозвучат неостаряващите хитове "Две следи" на Щурците, "Пак ще се прегърнем" на ФСБ, "Няма връщане назад" на Б.Т.Р., "Червило" на Дони и Момчил и много други вечни български песни, най-старата от които е от далечната 1967 година.

Билети за "Фондацията празнува 10 години около света" на 20 юли и 6 август се продават в системата на Ticketportal.bg и в Бургас – на каса "Часовникът". Още - в книжарници Booktrading, Office1Superstore и бензиностанции OMV в цялата страна. 

Началото на събитията е от 20.00 ч.

Снимка: Димитър Алексов

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички