Ирландските келтик пънк пионери The Mahones с концерт в София
Dødheimsgard, Kampfar и Theotoxin палят кладата на метъла за цял уикенд през лятото
"Тайната на музиката" продължава своя път в театър "Азарян" с представления, филм и срещи с публиката
Мери Бойс бенд с концерт за рождения си ден. И с още една плоча - на албума "Щастливи дни"
Николина Чакърдъкова обедини България в една вечер на дух и музика
Швейцарските спейс прог титани Monkey 3 хедлайн в София
Най-личният спектакъл на Николина Чакърдъкова
The Sons Of Buena Vista в София. Взрив от салса и сон кубано в клуб Joy Station
Марко Дзомба солист в концерт за саксофон от Джон Уилямс преди рождения му ден на 8 февруари
ЧРД на H.M.S.U., става на 27. Черпи с дръм-ен-бейс и джънгъл от Goldie и KiNK
Последна информация за концерта на K-pop звездите XLOV
Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…

Фифти Сент отложи европейското си турне


Фифти Сент отложи европейското си турне

3227

Фифти Сент "временно отложи" европейското си турне, с което предизвика въпроси дали не се пенсионира.

Говорителката на рапъра заяви, че "непредвидени обстоятелства" са довели до това решение.

Фифти Сент отменя и участието си на две наградни церемонии в Лондон и на концерт на "Ем Ти Ви" в Германия.

Миналия месец Фифти се закани, че ще се пенсионира, ако съперникът му Кание Уест продаде повече от него. Двамата избраха да издадат новите си албуми на една и съща дата - 11 септември.

"Ако Кание Уест продаде повече албуми от мен на 11 септември, то аз повече няма да пиша музика", заяви тогава Фифти.

"Тоест, ще пиша музика и ще работя с другите си артисти от лейбъла, но повече няма да издавам солови албуми", уточни той.

Последният издаден дотогава албум на Фифти "The Massacre" (2005) бе най-продаваният албум на годината в САЩ, като само в първата си седмица на пазара достигна 1 140 000 продадени бройки.

Същата година албумът на Кание Уест "Late Registration" достигна тираж 860 000 копия за първата си седмица.

В момента обаче ситуацията е точно обратната.

Новият албум на Кание Уест вече официално изпревари Фифти Сент във Великобритания.

От предварителните прочвания през продажбите от първия и от следващите дни, всички данни сочат, че и в Америка Фифти губи от Кание.

Конкретните цифри за продажбите на новите албуми на двамата рапъри ще станат официално известни в следващите 24 часа.

Още от Хип-хоп/Ар ен би


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички