Ad Noiseam отбелязаха 10 и в България


Ad Noiseam отбелязаха 10 и в България

4096

Родната дъбстеп сцена може да се мери вече с тази в Екатерининбург и Гент, след като този уикенд бе домакин на едно от партитата по случай десетгодишнината на лейбъла Ad Noiseam.

Събитието бе организирано от H.M.S.U. в столичния парти центор "4 км".

Надойдоха звезди като Hidden и Broken Note, които застанаха редом до Balkansky и Loop Stepwalker за сет, презентиращ чисто новия им съвместен диск - "Adhesion". Поредната зловеща мозайка на Иван Шопов (познат и като Куух (DJ Cooh) (на снимката) за немалък световен лейбъл.

Неговата изява за пореден път взриви дъбстеп тълпата. При това в комбина с младия си и назлобен испански колега и приятел.

Приятната изненада на вечерта бе Hidden... "Скритата лимонка" в случая не бе самият той - известен е на запознатите - а начинът му на смесване. Миксираше всевъзможни индустриални и спийдкор/брейккор линии, типично за холандските сцени, с честа смяна на тракове и стилове в бясно темпо. Една константно пърхаща в тремор техноидна бас галактика.

В нея през илюминаторите наблюдавахме последователните избухвания на поредици от свръхнови - ремикси. Изплющяваха китарни сола на Пантера и Сепултура, за да бъдат натрошени в мелачката на хипердвигателя. Докато се усетим и със суперспийййййййд, хоп! - и сме в следващ рояк от звезди, всичките брейкнати до самите си ядра.

Опитвам да си спомня за протокола всъщност кой след кого, по колко и кога точно пускаше.

Но паметта ми е запълнена като с вакуум от еднo- единствено в целия космос поле.

DJ Hidden.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички