Ali пак на сцена, но с ново звучене и премиера на неиздавани песни
Премиерен концерт на триото на Шинго Масуда, Джей Дишлиев и Исабел Сокол-Оксма в Деня на джаза
Връчват Годишните музикални награди за нова българска поп и рок песен БНР Топ 20 за 2025 година
The 69 Eyes на живо в София. Mагията на хелзинкските вампири
Нов сингъл от Veniamin преди албума "Да бъда твой" и първия му самостоятелен концерт
София запя с Деспина Ванди в силно емоционална гръцка вечер
Допълнително представление на Cirquе du Soleil в София
Ерол с дебютен самостоятелен албум - "Пак отначало", събира Уикеда за представянето му на живо в София
Electric Guitarlands 2026 на живо в София: легендите на шреда в единство
Lek City Case с премиера на нов сингъл и видео – "Trouble Is My Middle Name"
Nothing But Thieves се присъединяват към Idles, Underworld и Three Days Grace в афиша на Sofia Live Festival 2026
Metal Battles в клуб Live & Loud, започна се. Първият тематичен сблъсък е на 25 април

Алекс Търнър (Арктик Мънкис) сваля Лили Алън?


Алекс Търнър (Арктик Мънкис) сваля Лили Алън?

3843

Алекс Търнър от Арктик Мънкис флиртувал с Лили Алън, съобщава вестник „Мирър“. Според изданието, Алекс засипвал Лили със закачливи SMS-и и предложения.

Певицата показала съобщенията на свои приятели, едно от които било покана да прекарат нощта заедно в неговата или нейната хотелска стая.

Лили показа на няколко човека съобщенията, преди да започне да се залива от смях и да обяснява, че той няма шанс“, докладвал източник на „Мирър“.

Според изданието, Лили получила съобщенията на 11 август, когато била на фестивала „Фийлд Дей“ в Лондон.

Ню Мюзикъл Експрес“ пък коментират, че за верността на историята, публикувана в „Мирър“ сигурно няма значение фактът, че когато Лили е била в Лондон, Арктик Мънкийс са свирили на фестивала „Съмърсоник“ в Осака, Япония.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички