В последно време, наострили уши, все по-често долавяме ясни сигнали за оформяща се колегия от ангажирани електронни творци.
Да се надяваме, че скоро ще можем да разграничаваме българския саунд в океана от електронна музика, изразиха надежда от Surrcasm, като поканиха на поредното организирано от тях парти - в столичния клуб "Ялта" довечера.
Ние от Surrcasm можем да сме търпеливи, но не и безучастни! Ето защо с едно на ум, насочваме вниманието на публиката към Александър Кьосев – млад симпатяга, който започва да нарежда нотите само преди година, но уверяваме, че творческата дейност положително му се удава. Стилово сходни с тези, които селектира зад пулта, собствените му тракове са похвалени и включени в сетовете на някои от добре познатите ни чуждестранни артисти (разберете кои от коментарите в soundcloud-a на Александър).
Освен специалният ни гост, ще се изяви и Гаро - бодър резидент на Surrcasm.
Вход: 5 лв. преди 00.30 ч., 10 лв. след това.
Подкрепи Surrcasm, последвай ни на:
Слушай:
Alexandar Kyosev:
http://soundcloud.com/alexandarkyosev
Garo:
http://soundcloud.com/dirtyfunkedaudio
Следващото събитие от поредицата е на 12 април.

Коментари