PhillGood и Hills Of Rock превръщат Пловдив във фестивална сцена през целия месец
The Wailers на 50, нашите Таралеща преди легендарната реге формация в София: Positive Vibrations
Сиатълската банда Rivetskull с Yngwie Malmsteen в София
Marko Hietala се завръща в България с Roses From The Deep Tour за два концерта. Специален гост - Тома
Иво Димчев – в официалната шоукейс програма на WOMEX 2026, тръгва на национално турне
Исторически емоции отбелязаха 15 години музика, култура и общност на A to JazZ
Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят начало на най-новата музикална традиция на Южното Черноморие: Meet Me At The Beach
Periphery и Within Destruction със съвместен концерт във Vidas Art Arena
Max Cavalera със специално видеообръщение преди концерта в София, нашите This Burning Day ще открият за гостите
Bad Religion опитват българско кисело мляко на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026
Phantom и Poison The Preacher: латиноамериканска кросоувър и спийд/траш метъл инвазия в София
Родната супергрупа Midnight Breed ще подгрее за американските пауър-прог легенди Crimson Glory

Любовното лято на Естел


Любовното лято на Естел

5695

След зашеметяващия си дебют „Shine”, който получи признанието на критиката по цял свят, Естел (Estelle) е готова да отвори нова глава от звездната си история.

В ефир вече е сингълът „Fall In Love”, част от новия, трети поред студиен албум на екзотичната вокалистка - „All Of Me”. Проектът продължава историята на Естел и нейното „американско момче”. Песента е издържана в умерено темпо с ритъм, присъщ за старата музикална школа, а цялостното звучене носи в себе си безгрижието на лятна любов. Умелата поп-диско смесица демонстрира, че както в любовта, така и в музиката, две е по-добре от едно – в едната версия на парчето певицата отново си партнира с талантливия Джон Леджънд (John Legend), а в другата - с рапъра Нас (Nas).

Видеото е режисирано от Sanaa Hamri и е заснето в Бруклин, като в лентата участва една от новите звезди на „Анатомията на Грей” – актьорът Джес Уилямс (Jesse Williams).

Дори в периода на затишие, Естел не си е взимала почивка – освен работата по новия си албум, соул дивата участва в проекти на звезди като Давид Гета (David Guetta) и Бъста Раймс (Busta Rhymes).

Британката изгря на световната сцена с мегахита - колаборация с Кание Уест, "American Boy".

Албумът "All Of Me" ще излезе на българския музикален пазар през септември от "Орфей Мюзик", изключителен лицензиант на Warner Music International.



 
 

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Robbie Williams - "Britpop"

След сравнително тихо начало на годината за британската поп сцена, Robbie Williams (Роби Уилямс) внезапно...

Най-четени новини


виж всички