Монументалният Робърт Плант със Saving Grace и Сюзи Дайън в Пловдив. All That Glitters…
Boney M.Xperience и Kaoma с общ концерт в София
Екстремизъм от Швейцария с Market Saturee и българите Вредител
"Rock Sensation – Договорът" изправи на крака близо 4 000 души
Траш метъл ветераните от Дания Artillery с първи концерт у нас. Удрят заедно с гърците Leatherhead и родните Mental Destruction
Кралицата на блус и рок музиката Бет Харт идва отново в България през лятото
Скандинавските поп феномени Marcus & Martinus с концерт на нова локация за още по-добро изживяване
Съвместен концерт на 40 Days Later, Herta и MoGa - триумф на модерния метъл
Hеlloween с нов албум хедлайн в афиша на Midalidare Rock In The Wine Valley 2026. Giants & Monsters
Мюзикълът "Rock Sensation – Договорът" разпродаде зала 1 на НДК
"Кръстопът на културите" - концерт-спектакъл на Нина Николина и ансамбъл Тракия
DJ Павел Петров – от Щатите и Чили до EXE Audio Showcase в CLWD София

Ники Китаеца: В България има много талантливи певци


Ники Китаеца: В България има много талантливи певци

7498

Ники Китаеца, собственик на музикалния лейбъл “Real Enterprises”, се зае с нелеката задача да продуцира млади изпълнители.

„Няма друга компания, която да предлага толкова добри условия – не само да плаща песните, а и да поддържа формата ни благодарение на вокален педагог” – споделя Даяна, една от изпълнителките в компанията.

Китаеца не се задоволи с певците, които имат договор с него до момента. Той продължава да дава шанс на желаещите да станат известни и да подготвя таланти. „Последните седмици идват доста млади хора, които искат да подпишат с “Real Enterprises” и се радвам, че голяма част от тях са наистина талантливи и музикално надарени. Целта на компанията е да им помогне да реализират своята мечта – да станат известни изпълнители, без значение на тяхното материално състояние, социален и етнически статус. Предлагаме комплексна подготовка за голямата сцена у нас и в чужбина”, разясни Китаеца.

Телефонът за информация е 0897933448.

„Желаещите да се свържат с нас могат да го направят когато им е удобно – няма срокове, няма ограничения – просто трябва да могат да пеят и да имат желание да се развиват. За другото ще се погрижим ние”, с готовност заяви Николай Първанов – Китаеца.

От "Real Enterprises" предлагат продуцентско-мениджърски договори, а на тези, които имат какво още да учат - обучение по теоретични основи на певческото изкуството, упражнения за дишане, артикулация, звукоизвличане; работа за диапазон; упражнения за вокална постановка, фраза, динамика; сценично поведение, техники за овладяване на сценичната треска, микрофонна техника, пеене със сингбек; едногласно и многогласно пеене; развиване на артистичността и самочувствието; изучаване на характерни похвати на пеенето в различни музикални стилове – поп-фолк, поп, фолклор, естрада.

Музикалната компания реализира сценични изяви, участия, концерти и шоу-програми у нас и в чужбина.

Още от Поп


Mysound.bg
Реклама

Галерия


Orbital
Orbital

Видео


Албуми


Miley Cyrus - "Something Beautiful"

Международната поп звезда Miley Cyrus (Майли Сайръс), която категорично заяви своето място сред най-добрите...

Най-четени новини


виж всички